Zaproszenie na spotkanie poświęcone NCRSO

business meeting room

Adam Lipiński, Pełnomocnik Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Przemysław Czarnek, Wojewoda Lubelski zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa lubelskiego na spotkanie poświęcone omówieniu Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

 

 

W spotkaniu  wezmą udział reprezentanci Departamentu Społeczeństwa Obywatelskiego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, którzy przedstawią Państwu cele i funkcje mającego powstać Narodowego Centrum oraz zmiany, jakie spowoduje jego powstanie. Odpowiedzą także na Państwa pytania oraz zanotują Państwa uwagi i wątpliwości do projektowanych zmian, które następnie będą dyskutowane przez projektodawców Ustawy. 

Spotkanie jest elementem konsultacji społecznych projektu Ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Analogiczne spotkania odbędą się we wszystkich województwach.

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 grudnia 2016 w godzinach 11:00-13:00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Spokojnej 4.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16 grudnia 2016 na adres: lsikora@lublin.uw.gov.pl

Serdecznie zapraszamy!