Pracownicy

REFERAT ORGANIZACYJNY

pok. 5 Sekretariat
Monika Drapsiak
tel. (81) 56 64 051,
(81) 56 64 053
fax (81) 56 64 093
sekretariat@krzczonow.mbnet.pl

REFERAT FINANSOWO-BUDŻETOWY

pok. 5 Kierownik Referatu
Anna Ponieważ
tel. (81) 56 64 002 krzczonow@lu.jst.net.pl
pok. 14 Teresa Wiater tel. (81) 56 64 051
Krystyna Tubek  krystyna_tubek@wp.pl
pok. 12 Ewa Sowa tel. (81) 56 64 315 podatki@krzczonow.eurzad.eu
Marianna Robak

REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH, USC I EWIDENCJI LUDNOŚCI

pok. 15 Kierownik Referatu
Zastępca Kierownika USC
Waldemar Tylec
tel. (81) 56 64 085 usc@krzczonow.mbnet.pl
Marzena Merska-Rakotoarivo marzena.merska@krzczonow.mbnet.pl

REFERAT INWESTYCJI, BUDOWNICTWA I NIERUCHOMOŚCI

pok. 7 Kierownik Referatu
Mariusz Robak
tel. (81) 56 64 079   mariusz.robak@krzczonow.mbnet.pl
Agata Gębska

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. BUDOWNICTWA I DROGOWNICTWA

pok. 7 Krystyna Solowska tel. (81) 56 64 079 krystyna.solowska@krzczonow.mbnet.pl

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ, ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

pok. 10 Agnieszka Gustaw tel. (81) 56 64 058
fax (81) 56 64 093
  zuk.krzczonow@mbnet.pl
Barbara Kozieł
pok. 11 Weronika Portka tel. (81) 56 64 015 weronika.portka@krzczonow.eurzad.eu
Anna Zaręba anna.zareba@krzczonow.eurzad.eu

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Kierownik
Aneta Głąb
tel./fax (81) 56 64 023 krzczonow@ops.pl

REGIONALNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU

Dyrektor
Beata Gajur
tel. (81) 56 64 073
fax (81) 56 64 074
rokiskrzczonow@tlen.pl
www.rokis.pl

GMINNY ZESPÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNY SZKÓŁ

Kierownik
Elżbieta Łojewska
tel./fax (81) 56 64 110 sp_krzczonow@wp.pl
sekretariat@spkrzczonow.pl

 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KRZCZONOWIE

Dyrektor
Jolanta Mysłowska
tel./fax (81) 56 64 110 sp_krzczonow@wp.pl
sekretariat@spkrzczonow.pl
Z-ca dyrektora
Joanna Mazur
 tel./fax (81) 56 64 110 gimkrzczonów@wp.pl
 Kierownik Filii
Magdalena Bartoszek
 tel./fax (81) 56 64 110 spkosarzew@wp.pl
filiakosarzew@gmail.com